سال جهش تولید با مشارکت مردم
امروز شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳ ۱۳:۵۰
 

فهرست اخبار

گزارش تصویری / برپایی ایستگاه صلواتی
به همت و نذورات همکاران و با هماهنگی شورای فرهنگی و معاونت پشتیبانی بهداشت و درمان صنعت نفت تهران، ایستگاه صلواتی در ایام سوگواری محرم، مقابل بیمارستان برپا شد.
...
۲۴ تیر ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۷
گزارش تصویری / جشن عید غدیرخم
مراسم جشن عید غدیرخم دوشنبه 1403/04/04 در سالن آمفی‌تئاتر بیمارستان نفت تهران با اجرای گروه‌های فرهنگی-هنری برگزار شد.
...
۰۶ تیر ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۵
گزارش تصویری / اردوی گردشگری نیاسر کاشان
اردوی یک‌روزه گردشگری فرهنگی-خانوادگی کارکنان به همت امور ورزش و تربیت بدنی بیمارستان نفت تهران در 10 خرداد 1403 برگزار شد.
...
۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۲
گزارش تصویری / راهپیمایی و کوهنوردی پرسنل بیمارستان نفت تهران در آهار-شکراب
به همت امور ورزش و تربیت بدنی بهداشت و درمان صنعت نفت تهران در روز 20 اردیبهشت 1403، گروهی از کارکنان بیمارستان نفت تهران به کوهنوردی در منطقه آهار شکراب عازم شدند.
...
۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۵
تصاویری از مراسم یادبود شهدای خدمت در بیمارستان نفت تهران
مراسم یادبود شهادت آیت الله ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور انقلابی و فقید و همراهان ایشان با حضور مدیرعامل سازمان،مدیر عملیات سلامت، رییس بهداشت و درمان صنعت نفت تهران و جمعی از مدیران،روسا و کارکنان ستادی و بیمارستان نفت تهران امروز سه شنبه اول خردادماه با قرائت قرآن و مداحی در نمازخانه بیمارستان فوق تخصصی صنعت نفت تهران برگزار شد.
...
۰۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۲
اردوهای جهادی مناطق محروم حرکت در مسیر امیدآفرینی
اردوی جهادی تیم پزشکی سازمان به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت در دبستان پیام روستای زمان آباد منطقه شهرری به همت ستاد دهه کرامت سازمان با همکاری بسیج ستاد و بهداشت و درمان صنعت نفت تهران، برگزار شد.
...
۰۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۱
پیام تسلیت مدیرعامل سازمان در پی شهادت رئیس‌ جمهور
دکتر سید علی جزایری مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت، شهادت رئیس جمهور و هیات همراه را در سانحه‌ بالگرد حین ماموریت تسلیت گفت.
...
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۵
سمینار آموزشی اهداء عضو
فرآیند اهداء عضو و عضوگیری توسط کارشناسان سازمان اهداء عضو برای پرستاران و کادر درمان بیمارستان نفت تهران بررسی و تشریح شد.
...
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۹
گزارش تصویری / گرامیداشت روز مدارک و اسناد پزشکی در بیمارستان نفت تهران
دکتر محمد جواد کیان رییس بهداشت، درمان و بیمارستان صنعت نفت تهران و جمعی از روسای بیمارستان از واحد بایگانی مدارک پزشکی بازدید کرده و با اهدا گل روز "اسناد ملی و مدارک پزشکی" را گرامی داشتند.
...
۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۰
گزارش تصویری / گرامیداشت روز ماما در بیمارستان نفت تهران
دکتر محمد جواد کیان رییس بهداشت، درمان و بیمارستان صنعت نفت تهران و جمعی از روسای بیمارستان از همکاران شاغل در این عرصه تقدیر کرده و با اهدا گل روز ماما را گرامی داشتند.
...
۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۷
گزارش تصویری / گرامیداشت روز معلم در مهدکودک بیمارستان
مریم مقدسی مشاور مقام عالی وزارت نفت در امور بانوان و خانواده و دکتر محمد جواد کیان رییس بهداشت، درمان و بیمارستان صنعت نفت تهران از مهدکودک بیمارستان بازدید کرده و از مربیان و معلمان این مرکز تقدیر کردند.
...
۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۹
ما مراقبین سلامت روان هستیم
روانشناسان و روانپزشکان مراقبین سلامت روان افراد هستند و هدف ما حفظ سلامتی و شادابی افراد برای زندگی بهتر و سالم تر است.
...
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۸
رسالت بهداشت حرفه ای ارتقا سطح سلامت جسمی و روانی پرسنل تحت پوشش است
رییس ایمنی و بهداشت حرفه ایی بهداشت و درمان صنعت نفت گفت : تمام تلاش ما این است پیشرو ترین در حوزه خود باشیم و با توجه به شعار امسال روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ای ، برنامه ریزی های متعددی برای ارتقای سطح سلامت افراد تحت پوشش داریم.
...
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۵
گزارش تصویری/ مراسم تکریم و معارفه معاونت پشتیبانی بهداشت و درمان صنعت نفت تهران
مراسم تکریم و معارفه معاونت پشتیبانی بهداشت و درمان صنعت نفت تهران با حضور رییس بهداشت و درمان و جمعی از مدیران و روسا بیمارستانی در سالن اجتماعات بیمارستان صنعت نفت تهران برگزار شد.
...
۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۶
انتصاب سرپرست معاونت پشتیبانی بهداشت و درمان صنعت نفت تهران
دکتر محمدجواد کیان طی حکمی از زحمات سیروس ماچیانی تشکر و قدردانی نموده و سید مرتضی موسوی را بعنوان "سرپرست معاونت پشتیبانی بهداشت و درمان صنعت نفت تهران" منصوب کرد.
...
۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۶
انجام  حدود 50 عمل نیمه تهاجمی آنژیو پلاستی به روش cto در سال گذشته در بیمارستان نفت تهران
بخش آنژیوگرافی بیمارستان فوق تخصصی صنعت نفت تهران با داشتن تجهیزات پزشکی و استفاده از متخصصین ؛ تصویر برداری آنژیوگرافی، تشخیصی و درمانی در حوزه قلب و عروق، عروق محیطی و مغزی، درمان بی‌نظمی‌های قلبی مزمن( EPS) و تعبیه ژنراتورها و ICD ضربان‌ساز را برای بیماران انجام میدهد و در سال 1402 حدود 45 عمل نیمه تهاجمی آنژیو پلاستی به روش cto در این بخش صورت
...
۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۰
گزارش تصویری / نخستین جلسه کیس‌ریپورت
با همکاری گروه بیهوشی و زنان، صبح یکشنبه 2 اردیبهشت 1403 نخستین جلسه کیس‌ریپورت در بیمارستان برگزار شد.
...
۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۹
گزارش تصویری / گرامیداشت روز آزمایشگاه در بیمارستان نفت تهران
دکتر محمد جواد کیان رییس بهداشت، درمان و بیمارستان صنعت نفت تهران و جمعی از روسای بیمارستان از واحد آزمایشگاه این مرکز بازدید کرده و با اهدا گل روز علوم آزمایشگاهی را گرامی داشتند.
...
۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۵
گزارش تصویری / جلسه مدیران و سرپرستاران
اولین جلسه دکتر محمدجواد کیان رییس بهداشت، درمان و بیمارستان نفت تهران و جمعی از مسئولین با سرپرستاران بخش‌های درمانی در سال جدید برگزار شد.
...
۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۷
گرامیداشت روز دندانپزشکی در بیمارستان نفت تهران
مریم مقدسی مشاور مقام عالی وزارت نفت در امور بانوان و خانواده به مناسبت روز دندانپزشک از زحمات دندانپزشکان بهداشت و درمان صنعت نفت تهران تقدیر کرد.
...
۲۸ فروردین ۱۴۰۳ - ۸:۴۰
صفحه ۱ از ۵۰