سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
امروز یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۵:۳۷
 

فهرست اخبار

گزارش تصویری؛ جشن یلدا در مهدکودک بیمارستان
در واپسین روز پاییز 1400، جشن یلدا برای شادی کودکان در مهدکودک بیمارستان برگزار شد.
۰۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۸
بزرگداشت روز پرستار در محوطه و بخش‌های بیمارستان
به همت بسیج وزارت نفت کاروان شادی در بیمارستان نفت تهران، مراسم تجلیل از پرستاران را برگزار کرد.
۲۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۶
گزارش تصویری؛ آموزش اطفاء حریق در آستانه روز ایمنی و آتش‌نشانی
با هماهنگی HSE بیمارستان و آتش‌نشانی منطقه، سه‌شنبه 6مهرماه آموزش تئوری و عملی اطفاء حریق توسط کارشناس آتش‌نشان در محوطه بیمارستان انجام شد.
۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۱
گزارش تصویری؛ عیادت از جانباز و همکار شاغل در شرکت ملی گاز
آقای حاج‌علی رئیس امور ایثارگران و حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسینی مشاور وزیر نفت در امور ایثارگران بهمراه تنی چند از مسئولین بیمارستان، به بالین جانباز محسن فراهانی در بخش بستری حاضر شده و از ایشان عیادت کردند.
۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۶
گزارش تصویری؛ بازدید سرزده اعضا هیئت مدیره سازمان از بیمارستان نفت تهران
امروز هفدهم شهریورماه دکتر سید مهدی هاشمی مدیرعامل و رییس هییت مدیره بهمراه اعضا به صورت سرزده از بخش کرونای بیمارستان فوق تخصصی صنعت نفت تهران و مرکز تزریق رمدسیویر بازدید کردند و و ضمن خداقوت به کادر زحمتکش درمان، از نزدیک در جریان روند درمان بیماران قرار گرفتند.
۲۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۶
خادمین آستان مقدس امام رضا (ع) در بیمارستان نفت تهران
امروزسه شنبه یکم تیرماه مصادف با میلاد امام رضا(ع) و گرامیداشت دهه کرامت، تعدادی از خادمان حرم امام رضا (ع) به همراه پرچم متبرک آستان قدس رضوی، از بیماران بیمارستان نفت تهران عیادت کردند.
۰۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۳
تقدیر از روسای پزشکی خانواده و روابط عمومی
دکتر کاظمی آشتیانی رئیس بیمارستان نفت تهران ، از دکتر قرشی رییس درمانگاه های سلامت خانواده به مناسبت روز پزشک خانواده و همچنین آقای میر چی رئیس روابط عمومی بهداشت ودرمان نفت تهران در روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی تقدیر کرد.
۰۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۱
تقدیر از کارشناسان مامایی بیمارستان نفت تهران
دکتر محمد رضا کاظمی آشتیانی رئیس بیمارستان نفت تهران، امروز 15 اردیبهشت ماه به مناسبت روز جهانی ماما،با حضور در میان کارکنان بخش زنان و زایمان این بیمارستان ، از زحمات آنها تقدیر وتشکر کرد.
۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۸
تقدیر از  کارکنان آزمایشگاه بیمارستان نفت تهران
دکتر محمد رضا آشتیانی رئیس بیمارستان نفت تهران، در روز آزمایشگاه با حضور در میان کارکنان این بخش، از زحمات آنها تقدیر وتشکر کرد.
۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۸
بخش های مختص بیماران کرونایی بیمارستان نفت تهران افزایش می یابد
امروز 25 فروردین ماه در جلسه ستاد بحران کرونا مقرر شد تعداد بیشتری از بخش های بیمارستان نفت تهران به بیماران مبتلا به کرونا اختصاص یابد.
۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۵
تقدیر از رییس دندانپزشکی بهداشت ودرمان صنعت نفت تهران
رئیس بیمارستان نفت تهران و جمعی از مدیران در 23 فروردین روز دندانپزشکی، با حضور در کلینیک دندان پزشکی از دکتر جهانی رئیس دندانپزشکی بهداشت ودرمان نفت تهران تقدیر کردند.
۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۷:۱۹
نشست رییس بیمارستان با کارکنان فنی مهندسی بیمارستان  نفت و بهداشت ودرمان  صنعت نفت تهران
درنشست رییس بیمارستان با کارکنان فنی مهندسی بیمارستان نفت و بهداشت ودرمان صنعت نفت تهران، مسایل و مشکلات این کارکنان مورد بررسی قرار گرفت.
۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۷:۰۱
دیدار نوروزی رییس و جمعی از مسئولین بیمارستان
دکتر کاظمی آشتیانی رییس بیمارستان نفت تهران در دیداری نوروزی بهمراه جمعی از مسئولین بهداشت و درمان صنعت نفت تهران در نخستین روز سال 1400 در بخش های مختلف بیمارستان حضور بهم رسانده و به کارکنان و بیماران بستری فرا رسیدن سال نو را تبریک گفتند.
۰۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۶
توزیع محلول ضدعفونی در بهداشت و درمان صنعت نفت تهران
چهارمین مرحله از فرآیند آماده سازی و توزیع محلول ضد عفونی کننده دست در میان کارکنان بهداشت ودرمان صنعت نفت تهران به دستور دکتر کاظمی آشتیانی رئیس بیمارستان نفت تهران انجام شد.
۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳
تقدیر از رئیس سابق نگهداشت و کارپردازی بیمارستان نفت تهران
رئیس بیمارستان نفت تهران در نشستی، از حسین پیامی رئیس نگهداشت و کارپردازی این بیمارستان، به پاس 32 سال تلاش دلسوزانه تقدیر کرد.
۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۹:۴۴
اهدای خون در بیمارستان نفت تهران
کارکنان بهداشت ودرمان صنعت نفت با اهدای خون در پایگاه سیارسازمان انتقال خون که با همکاری بسیج بهداشت ودرمان صنعت نفت تهران در بیمارستان نفت تهران حضور داشت ، در روز یکشنبه 10 اسفند در این امر انسان دوستانه مشارکت کردند.
۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۶
وقتی زور کرونا به شادی مهدکودکی ها نرسید
ایام دهه فجر و روز مادر فرصتی فراهم کرد تا با حضور تیم موسیقی و عروسک گردانی، کودکان مهد کودک بیمارستان نفت تهران با رعایت پروتکل های بهداشتی کرونا،ساعتی را به شادی و پایکوبی بپردازند که لازمه رشد اجتماعی و سلامت روانی آنهاست.
۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۷:۴۰
جشن پیروزی انقلاب  در بیمارستان نفت تهران
جشن پیروزی انقلاب اسلامی، با حضور مدافعان سلامت، کارکنان بهداشت ودرمان ومراجعین بیمارستان نفت تهران امروز دوشنبه 20 بهمن برگزار شد.
۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۸
عیادت از بیماران بخش  آنکولوژی بیمارستان نفت تهران
هم زمان با روز جهانی سرطان، سید مهدی هاشمی مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و محمدرضا آشتیانی رئیس بیمارستان نفت تهران با حضور در بخش آنکولوژی این بیمارستان با عیادت از بیماران بستری در بخش ، از زحمات کادر درمان نیز تقدیر کردند.
۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۸
اولین جلسه روسای  بخش ها با رئیس   بیمارستان نفت تهران
اولین جلسه روسای بخش ها با حضور دکتر محمد کاظم آشتیانی رئیس بیمارستان نفت تهران برگزار شد.
۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۹:۳۸
صفحه ۱ از ۷