سال جهش تولید
امروز پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۲۵
 

اخبار

جوابیه روابط عمومی بهداشت ودرمان صنعت نفت تهران به یک خبر

جوابیه روابط عمومی بهداشت ودرمان صنعت نفت تهران در پاسخ به مطلب مندرج در سایت نفتی ها در تاریخ 7 اردیبهشت ماه برای تنویر افکار عمومی و کارکنان ارسال شد .
مدیرمسئول محترم سایت نفتی ها
با سلام؛
بدین وسیله خواهشمند است دستور فرمایید توضیحات زیر در پاسخ به مطلب مندرج در آن سایت به تاریخ 07/02/99 با عنوان "گلایه کادردرمان بیمارستان صنعت نفت/ مسئولین بیمارستان حاضر به پاسخگویی شفاف نشدند" مطابق با قانون مطبوعات در سایت منتشر شود.
بدون شک مدیریت سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت بیش از هر شخص دیگری در جریان مشکلات ناشی از اپیدمی کرونا و زحمات طاقت فرسای کارکنان سازمان می باشد.
با توجه به ماهیت دولتی سازمان و از طرفی نامعلوم بودن مدت ، دامنه و تبعات اپیدمی مدیریت صحیح منابع سازمانی ، بصورتی که مورد ایراد دستگاه های نظارتی نیز قرار نگیرد از اهمیت بسیاری برخوردار است .
این سازمان در قدم نخست مبادرت به تامین دارو و تجهیزات ،افزایش فضای درمانی،تجهیز  و ایمن سازی پرسنل صنعت نفت و کادر درمان نموده است.
در قدم بعد با توجه به حضور مستمر مدیریت عالی سازمان در خط مقدم مقابله با کرونا تشویق های مالی و هدایایی نیز تا جایی که مقررات و منابع سازمان اجازه می داد به پرسنل داده شده است تا بیانگر قدردانی مدیریت از زحمات آنها باشد، چرا که مزد و  پاداش اصلی این مجاهدت و جانفشانی کادر درمان نزد خداوند بزرگ و مهربان محفوظ است.
صرف نظر از موارد مذکور قول این مساعدت ذاتا برای مقطعی خاص داده شده است و تداوم آن نیازمند وجود منابع و تجویز قانونی است.
از طرف دیگر هدف اصلی این اقدامات بهبود سطح خدمات ارائه شده به بیماران می باشد و طبیعتا پرداخت آن به حضور مستقیم ،منظم و مفید کادر درمان در بخش های مرتبط با کرونا منوط و مقید می گردد.
علی رغم این ملاحظات و صرف نظر از اینکه به  این که پرداخت های صورت گرفته خارج از حقوق و دستمزد معمول کارکنان بوده است مدیریت بهداشت و درمان صنعت نفت تهران با احترام اعلام نمودند ، حاضر هستند در خصوص افرادی که مدعی اجحاف گردیده اند ، مشخصا پیگیری و اقدام فرمایند.
مع الوصف چنانچه  مدیریت محترم آن سایت و خوانندگان ارجمند پاسخ بهتر و شفاف تری در مقابل یک اعتراض نامشخص و بدون مستندات دارند ، این سازمان از آن استقبال میکند.
لذا ضمن تقدیر از توجه آن سایت محترم به مشکلات کشور و سازمان، پیشنهاد می نماید اطلاع رسانی های مربوط به حوزه سازمان طوری صورت پذیرد که قضاوت نهایی را مردم شریف و فهیم کشورمان انجام دهند.
بهداشت و درمان صنعت نفت تهران
۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید