سال جهش تولید
امروز دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۲۰
 

اخبار

بزرگداشت هفته دفاع مقدس در بیمارستان نفت تهران

مسوول پایگاه بسیج بیمارستان نفت تهران از بزرگداشت هفته دفاع مقدس در این بیمارستان با هدف حفظ و یاد آوری ارزش ها و دستاوردهای معنوی 8 سال جنگ تحمیلی ودفاع مقدس خبر داد.
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت و درمان صنعت نفت تهران، علی خیرالهی گفت:  موضوع اصلی این است که با توجه به شرایط کشور و مباحث مربوط به جنگ اقتصادی و سیاسی و پدیده ارزشمند مدافعین حرم ، دفاع  همچنان ادامه دارد.
 وی  در تشریح اقدامات فرهنگی هفته دفاع مقدس افزود: نمایشگاه  کتاب هم زمان با  آغاز هفته دفاع مقدس در لابی  بیمارستان دایر شده و برای اغلب کتاب ها تخفیف های مناسبی در نظر گرفته شده است.
 همچنین دراین هفته یک روانشناس خانواده و مسایل  مذهبی برای  ارائه مشاوره به مراجعین  در لابی آزمایشگاه بیمارستان نفت  مستقر می شود.
 برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس با محوریت  "دفاع همچنان باقی است"  حاوی تصاویر مربوط به مدافعین حرم ، مبارزه با داعش وجنگ تحمیلی ، کلیپ ها  و موزیک های انقلابی از دیگر برنامه های  این هفته است.
 خیر الهی ادامه داد:  گردهمایی  کارکنان بهداشت ودرمان صنعت نفت  تهران  درسالن آمفی تئاتر  بیمارستان نفت تهران با حضور سعید تاجیک  راوی دفاع مقدس، حضورهنرمند ارزشی  و تقدیر از خانواده ایثارگران و اهدا  جوایزمسابقه کتابخوانی با موضوع  قیام امام حسین  در روز اول مهر آغاز می شود و با پخش فیلم  سینمایی با موضوع دفاع مقدس  ادامه می یابد و برگزاری اردوی  تفریحی فرهنگی وخانوادگی کارکنان دریکی ازمراکز وزارت نفت پایان بخش  بزرگداشت  هفته دفاع مقدس در بهداشت ودرمان صنعت نفت تهران خواهدبود.
 
 
۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید