سال مهار تورم و رشد تولید
امروز پنج شنبه ۶ مهر ۱۴۰۲ ۱۱:۱۴
 

اخبار

تجهیز بخش تصویربرداری بیمارستان نفت تهران

مشاور اجرایی رئیس بیمارستان نفت تهران گفت: با راه اندازی دستگاه جدیدMRI و ماموگرافی، بخش تصویر برداری بیمارستان نفت تهران، مجهز به به‌روزترین نوع از این دستگاه در دنیا می شود که توان تشخیصی را در زمینه های مختلف افزایش می دهد.
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت و درمان صنعت نفت تهران، علی شاه آبادی مشاور اجرایی رئیس بیمارستان در امور درمان و رئیس اورژانس بیمارستان نفت تهران با تبریک  به مناسبت روز پزشک گفت:  قرارداد با پزشکان متخصص و عضو هیات علمی دانشگاه‌ها از  اقداماتی است  که  برای ارائه خدمات با کیفیت در بیمارستان  نفت تهران انجام شده است.
  وی توضیح داد: خدمات رسانی با کیفیت، هم به نیروی انسانی متخصص و کاربلد نیازمند است و هم به تجهیزات پیشرفته و کارآمد .
 شاه آبادی  افزود:  به منظور کاهش مراجعه شاغلین و بازنشستگان به خارج از مراکز درمانی صنعت نفت، کلینیک های تخصصی  در بیمارستان نفت تهران دایر شده است که  حضور  پزشکان متخصص  پایه اصلی این کلینک ها است.
 وی افزود:  با توجه به مراجعه حداقل 30 هزار نفرمراجعه کننده در هر ماه،  افزایش سرعت و کیفیت خدمات رسانی دارای اهمیت است  تا میزان کنسلی  کلینیک ها به حداقل برسد  و مدت زمان نوبت دهی، در کوتاه ترین زمان صورت گیرد.
 شاه آبادی خاطر نشان کرد:  تجهیز  واحد تصویربرداری  به دستگاه  MRI  که دارای پردازش بالا،  کیفیت بالا و امکانات ویژه برای افراد با  وزن بالا  است که تسهیل کننده درمان افراد است.
مشاور اجرایی  رئیس بیمارستان نفت تهران همچنین  از  راه اندازی  دستگاه جدید ماموگرافی  پیشرفته با کیفیت بالا  در این بیمارستان خبر داد که با استفاده از این دستگاه برای اقدامات درمانی و تشخیصی نیاز به  نمونه برداری  از فرد نیست.
۳۱ اَمرداد ۱۴۰۲ ۱۵:۵۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید