سال مهار تورم و رشد تولید
امروز پنج شنبه ۶ مهر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۷
 

اخبار

افزایش خدمات تخصصی در بیمارستان نفت تهران

رئیس بیمارستان نفت تهران و درمانگاه‌های بهداشت و درمان صنعت نفت از افزایش خدمات تخصصی و جذب پزشکان با تجربه در بیمارستان نفت تهران خبر داد.
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت و درمان صنعت  نفت تهران، دکتر رضا شهرامی در آستانه روز پزشک با تشکر ویژه ازهمکاران پزشک خود دربیمارستان نفت تهران و درمانگاه‌ها گفت: درحال حاضر جراحی‌های فوق تخصصی چشم، جراحی های درمانی کاهش وزن، جراحی‌های فوق تخصصی ارتوپد( تعویض مفصل) و همچنین خدمات دهی در کلینیک‌های فوق تخصصی درد و خواب به دلیل حضور پزشکان متخصص ومتعهد در این بیمارستان است.
وی  افزود: با توجه به اهمیت نقش پزشکان درکیفیت خدمات دهی به بیماران درمراکز درمانی، برای جذب پزشک در بیمارستان نفت تهران استانداردهایی تعریف شده است تا پزشکان این مجموعه بتوانند خدمات مناسبی به مراجعین داشته باشند.
 به گفته شهرامی در یکسال گذشته پزشکان متخصص و فوق تخصص وهمچنین پزشکان با سابقه و رتبه های بالای علمی در بیمارستان نفت تهران و درمانگاه های زیر مجموعه جذب شده است و درحال حاضر یک هزارو صد پزشک به صورت استخدامی و پرکیس با ماهمکاری می‌کنند.
 وی تاکید کرد: رضایتمندی بیماران در خصوص خدمات دهی پزشکان،سنجیده می شود و مواردی چون حضور به‌موقع، درمان بیمار، عوارض و مقداراقلام دارویی  که برای بیماران تجویز می شود در رتبه بندی پزشکان لحاظ می شود.
  رئیس بیمارستان نفت تهران با بیان اینکه ورودی درمانگاه ها از سال گذشته افزایش یافته است و به تعداد هزار و دویست تا هزار و پانصد بیمار در روز رسیده است گفت: به همین نسبت اقدامات تشخیصی و اعمال جراحی تخصصی نیز در این بیمارستان افزایش یافته است.
 شهرامی خاطر نشان کرد: در یکسال اخیر، عوارض جراحی‌ها کمتر شده است که به دلیل افزایش تجهیزات بهتر و دعوت ازمتخصصین حاذق برای همکاری بوده است.
شهرامی به کارگیری روش های نوین وجراحی‌هایی غیر تهاجمی و انجام آنژیوگرافی و استنت‌گذاری ودستگاه های قلبی و دریچه قلب با کمترین عارضه را از اقدامات پزشکان بیمارستان نفت تهران عنوان کرد که موجب کارآمدی هرچه بیشتر خدمات پزشکی دراین بیمارستان شده است .
 وی اقدامات پزشکان بیمارستان نفت تهران را قابل تقدیر دانست و گفت: امیدوارم سالیان سال درخدمت این پزشکان زحمتکش و شریف باشیم و بتوانیم از تجربیات آنها استفاده کنیم.
رئیس بیمارستان نفت تهران تصریح کرد: در ادامه روند بهبود خدمات دهی به مراجعین، سعی می شود رضایتمندی خدمت گیرندگان از بیمارستان افزایش یابد و با وجود افزایش تعرفه های درمانی درکشور، بیمارستان نفت تهران، همچنان با تعرفه های دولتی و کیفیت خوب و برای کارکنان صنعت نفت با تعرفه های بسیار پایین خدمات پزشکی ارائه شود که قطعا این امر نیازمند حضور موثر همکاران پزشک در این مجموعه است.
در ایران روز اول شهریورماه، هم‌زمان با زادروز بوعلی سینا، به پاس خدمات وی به علوم پزشکی، تألیفات و فعالیت وی در این رشته و برای بزرگداشت پزشکان، روز پزشک نام‌گذاری شده ‌است.
۳۱ اَمرداد ۱۴۰۲ ۰۸:۲۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید