اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل

امروز شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۰:۵۰

فهرست اخبار

ارائه خدمات سلامت محور اولویت بهداشت و درمان نفت آغاجاری است
رئیس بیمارستان صنعت نفت آغاجاری اعلام کرد : ارائه خدمات سلامت محور و کاهش ارجاع‌ بیماران از اولویت‌های بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاری به شمار می‌رود.
۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸
کارشناس سیستم پزشکی از راه دور  : کاهش نزدیک به 800 سفر درمانی با راه اندازی تله مدیسین
دکتر پیوندی : سیستم پزشکی از راه دور بر کاهش اعزام ها تاثیر گذار بوده و طی برآوردها بیش از 800 سفر درمانی در طی سالهای 95 و 96 جلوگیری کرده است.
۲۵ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۷
انتصاب سرپرست برنامه ریزی،نظارت و ارزیابی خدمات تخصصی پزشکی سازمان
طی حکمی از سوی دکتر مجید رزاقی مدیر سلامت سازمان،دکتر شهرام سرافرازیان بعنوان سرپرست برنامه ریزی،نظارت و ارزیابی خدمات تخصصی پزشکی سازمان منصوب شد.
۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۹
دکتر کلانتری : از بالا بودن سطح توقعات جمعیت زیر پوشش خرسند هستیم
رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز و ماهشهرگفت : بدنبال ارائه خدمات درمانی متناسب با شأن کارکنان و خانواده‌های صنعت نفت هستیم و از بالا بودن سطح توقعات جمعیت زیر پوشش خر
۲۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۲
همت عالی پزشکان خیر "گروه مرهم "/ شکستن رکورد جراحی شکاف لب در دنیا
سرپرست تیم جراحی پلاستیک مناطق محروم(مرهم) اعلام کرد: روز گذشته ۵۰ بیمار شکاف لب و کام در بیرجند تحت عمل جراحی قرار گرفتند.
۱۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۸
راه اندازی سایت HSE و مدیریت بحران
سایت مدیریت بحران و HSE این مجموعه با هدف اطلاع رسانی و تعامل با کارکنان و مدیران در حوزه های مدیریت بحران،HSE و سلامت کارکنان در صنعت راه اندازی شد.
۱۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۹
راه‌اندازی بیمارستان جدید امیدیه، نویدبخش امنیت خاطر و آسایش مردم
«بهره‌برداری از بیمارستان جدید در امیدیه افزایش رضایتمندی مردم منطقه، امنیت خاطر و آرامش و همچنین بهبود خدمات درمانی که اولویت‌ و دغدغه خاطر ماست را به ارمغان آورده است؛
۱۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۵
ورزش زورخانه ایی در دنیا مدرنیته امروز / 10 تیر روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ایی
امور ورزش و تربیت بدنی سازمان به نوبه خود روز دهم تیر را به همه همکاران گرامی سازمان بخصوص ورزشکاران عزیز و خاصه ورزشکاران باستانی کار و پهلوانان ورزش زورخانه ای تبریک ع
۱۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱
گردهمایی شورای فنی کشوری تیم سلامت خانواده
جلسه گردهمایی شورای فنی کشوری تیم سلامت خانواده با حضور روسای تیم سلامت خانواده مراکز تهران،اهواز و شیراز و ستاد برگزار شد.
۰۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۸
اخذ گواهینامه بین المللی کنترل کیفیت توسط آزمایشگاه شیراز
آزمایشگاه درمانگاه امام علی (ع) بهداشت و درمان صنعت نفت فارس و هرمزگان با مدیریت بخش خصوصی در شیراز، موفق به اخذ گواهینامه بین المللی کنترل کیفیت شد.
۰۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴