در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
دکترسیاوش منصوری فوق تخصص گوارش و متخصص داخلی بیمارستان فوق تخصصی مرکزی نفت تهران به عنوان سفیر سلامت ایران در بیماری هپاتیت C در سمینار یک روزه "تدوین آخرین دستورالعمل تشخیص و درمان هپاتیت C در ایران " با اهدای لوح و تندیس مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفت.
3 امرداد 1395
دکتر علی بهزادی، رئیس بهداشت درمان صنعت نفت تهران در این مراسم از زحمات دکتر سعید روانبخش، معاونت طب صنعتی بهداشت و درمان صنعت نفت تهران تشکر و قدردانی کرد.
2 امرداد 1395
نخستین نشست تخصصی استقرار سامانه الکترونیکی کالا در سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت تهران برگزار شد.
2 امرداد 1395
دکتر حبیب اله سمیع در اولین نشست تخصصی استقرار سامانه الکترونیکی کالا در سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با اشاره به اهمیت موضوع استقرار این سامانه عنوان کرد: تمامی مناطق سازمان تا اول شهریور فرصت راه اندازی سامانه الکترونیکی خرید کالا را دارند.
2 امرداد 1395
کلاس آموزشی «مدیریت استرس شغلی » با همکاری طب صنعتی بهداشت و درمان تهران در شرکت بازرگانی گاز تهران برگزار شد.
23 تير 1395
بیمارستان فوق تخصصی مرکزی نفت تهران جزو سه مرکز درمانی محسوب می شود که مجهز به دستگاه سی تی آنژیو 128 اسلایس بوده و خدمات تخصصی را در اختیار بیماران و مراجعه کنندگان قرار می دهد.
15 تير 1395
اجرای طرح گسترش درمان غیرمستقیم را می‌توان از مهمترین فعالیت‌های سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت جهت ارائه خدماتی کامل به کارکنان صنعت قلمداد کرد.
1 تير 1395
کلاس آموزشی «مهارت های کنترل استرس» با همکاری طب صنعتی بهداشت و درمان تهران در شرکت سوخت گیری مهرآباد و پخش منطقه تهران برگزار شد.
30 خرداد 1395
مراسم تودیع رکن الدین جوادی و معارفه علی کاردر، مدیرعامل سابق و جدید شرکت ملی نفت ایران، صبح امروز (۲۹ خردادماه) با حضور وزیر نفت و مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران و شرکت های زیرمجموعه در سالن کنفرانس شهید بهشتی در ساختمان اصلی وزارت نفت برگزار شد
30 خرداد 1395
درمانگاه قدس با قدمتی در حدود پنجاه سال، اولین درمانگاه وزارت نفت در جنوب تهران است که به واسطه خدمات مناسب و تکریم ارباب رجوع تبدیل به یکی از مراکز مهم بهداشتی – درمانی صنعت نفت تهران شده است. در سلسله گزارش هایی که برای آشنایی بیشتر با درمانگاه های صنعت نفت ترتیب داده شده، بر آن شدیم تا این بار با فعالیت همکارانمان در درمانگاه قدس آشنا شویم.
30 خرداد 1395
شنبه , 9 امرداد 1395 ب.ظ

شما عملکرد پزشکان بهداشت و درمان صنعت نفت تهران را چگونه ارزیابی میکنید ؟

شما می توانید با تلفن گویا: 66726716  و شماره پیامک : 3000399201 و Email: info.thn@piho.org انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمائید.


 
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

غلبه بر دیابتهفتمین جشنواره پژوهش و فناوری صنعت نفت
کليه حقوق اطلاعات و مطالب اين سايت متعلق به سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت مي باشد.