در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
مراسم تقدیر از خدمات خانم فاطمه جمالی کارشناس بهداشت در روز ملی بهداشت محیط با حضور دکتر افشین بلوری رییس امور سلامت کار و HSE سازمان، دکتر سعید روانبخش رییس طب صنعتی و بهداشت صنعت نفت تهران و جمعی از مسئولین و کارکنان در سالن جلسات بیمارستان فوق تخصصی مرکزی صنعت نفت تهران برگزار شد.
12 اسفند 1393
با همت مدیریت و کارکنان مهدکودک، جشن پایان سال با حضور اولیا و جمعی از کارکنان در سالن آمفی تئاتر بیمارستان فوق تخصصی مرکزی صنعت نفت تهران برگزار شد.
12 اسفند 1393
بخش امدادگری بیمارستان نفت تهران با بهره گیری از 33 نیروی انسانی مجرب ، به طور متوسط در ماه 600 ماموریت امداد رسانی را انجام می دهد .
12 اسفند 1393
بر اساس سناریوی تعیین شده در این مانور، از واحد های پالایشگاه تهران خبر آتش‌ سوزی اعلام می شود و واحد امدادگری با تعداد 4 دستگاه آمبولانس در کمترین زمان به محل اعزام و 4 نفر از مصدومین را به بیمارستان انتقال می دهند.
11 اسفند 1393
مراسم افتتاحیه 3 دستگاه سنگ شکن،سی تی آنژیو و سی تی اسکن بیمارستان با حضور مدیر عامل شرکت ملی نفت و مدیر عامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در بیمارستان مرکزی صنعت نفت تهران برگزار شد.
6 اسفند 1393
مدیرعامل شرکت ملی نفت : در روز ولادت حضرت زینب
نقش بهداشت و درمان در توسعه و بهره وری صنعت نفت
مدیرعامل شرکت ملی نفت با تاکید بر نقش بهداشت و درمان در افزایش بهره وری کارکنان صنعت نفت ، گفت : شکل گیری این صنعت بر اساس نگاه مهندسی توسعه و تولید است و برای تحقق این دو هدف و افزایش بهره وری ، نیروی انسانی باید بدون دغدغه و با آرامش فکری کار کند ، بنابراین سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت اصلی ترین نهادی است که با تحت پوشش نیروی انسانی می تواند این آرامش را فراهم کند .
6 اسفند 1393
مراسم افتتاحیه 3 دستگاه سنگ شکن،سی تی آنژیو و سی تی اسکن بیمارستان با حضور مدیر عامل شرکت ملی نفت و مدیر عامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در بیمارستان مرکزی صنعت نفت تهران برگزار شد.
6 اسفند 1393
دکتر علی بهزادی طی پیامی فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار را به تمامی پرستاران بهداشت و درمان صنعت نفت تهران تبریک گفت .
4 اسفند 1393
مدیر عامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت:
خانواده پرستاری جمعیتی ،مهربان و قابل اعتماد است
دکتر سمیع در مراسم تقدیر از بازنشستگان پرستاری در بیمارستان نفت تهران ،جمعیت پرستاری را خانواده ایی دلسوز و مهربان و قابل اعتماد عنوان کرد و صبر و شکیبایی آنها را قابل تقدیر دانست.
29 بهمن 1393
مراسم تقدیر از کارکنان و مدیران نمونه سال 92 ستاد وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران همزمان با ایام الله مبارک دهه فجر امروز سه شنبه 21‌ ام بهمن‌ماه در مجموعه فرهنگی ورزشی شماره یک صنعت نفت برگزار گردید.
27 بهمن 1393
چهارشنبه , 12 فروردين 1394 ب.ظ

شما عملکرد پزشکان بهداشت و درمان صنعت نفت تهران را چگونه ارزیابی میکنید ؟

شما می توانید با تلفن گویا: 66726716  و شماره پیامک : 3000399201 و Email: info.thn@piho.org انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمائید.


 

وضعیت کنونی: نسبتا صاف
16 ° C :دمای هوا

پیش بینی فردا: نسبتا صاف
حداقل دما:10 حداکثر دما:18

كلينيك عصرچشم پزشکی نورسفره هفت سین