در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
مراسم صبحگاه مشترک بسیجیان وزارت نفت، به مناسبت هفته بسیج با حضور مهندس زنگنه مقام عالی وزارت با همراهی دکتر فلاح فرمانده بسیج وزارت نفت امروز یکشنبه 7 آذرماه برگزار شد.
7 آذر 1395
دکتر حبیب اله سمیع مدیرعامل سازمان در پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را به تمام بسیجیان و ایثارگران، سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت تبریک گفت.
6 آذر 1395
همزمان با فرا رسیدن روز جهانی دیابت، کلاس شناخت و آشنایی بیشتر بیماری دیابت با همکاری واحد طب صنعتی بهداشت و درمان تهران در مراکز سلامت کار برگزار شد.
2 آذر 1395
از هفته پایانی مهر ماه سال جاری و با بهره مندی از توان علمی اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی البرز، دوره های آموزشی ویژه پزشکان و پيراپزشکان در محل آمفی تئاتر درمانگاه کرج آغاز و طبق جدول زمان بندی شده در موضوعات مختلف پزشکی و آموزشی تا نیمه بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
26 آبان 1395
همزمان با فرا رسیدن روز جهانی دیابت، کنفرانس شناخت و آشنایی بیشتر با بیماری دیابت در درمانگاه امام حسین (ع) برگزار شد.
24 آبان 1395
پرستاری در منزل، واحد جدیدی است که از اوایل سال 95 در بیمارستان فوق تخصصی مرکزی صنعت نفت تهران استقرار یافته است. اکنون برای آشنایی بیشتر با خدمات پرستاری در منزل، گفتگویی را با عزیزان شاغل در این واحد ترتیب داده ایم که در ادامه می خوانیم.
22 آبان 1395
در مراسمی که با حضور دکتر رویا هژبرفکن ، رئیس مراکز سلامت خانواده در درمانگاه پاسداران برگزار شد از بازنشستگان فعال و پویا تقدیر و تشکر به عمل آمد.
20 آبان 1395
هجدهم آبان ماه برابر با هفتم نوامبر مصادف با سالروز کشف اشعه ایکس بهانه ای است تا از زحمات و تلاش پرتونگاران و رادیولوژیست ها در تشخیص و تسکین آلام بشری و حمایت از زندگی و سلامت انسان ها در نظام سلامت قدردانی و تشکر شود.
19 آبان 1395
كارشناسان اداره كل تحول و بهره وري وزارت نفت به رياست میترا آذرمیر رییس اداره کل آموزش، برنامه ریزی نیروی انسانی و تحول اداری وزارت نفت و عبدالرسول حمیدی، رئیس روابط عمومی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت از اعضای این گروه از بيمارستان فوق تخصصی مرکزی نفت تهران بازديد كردند.
19 آبان 1395
نشست مشترک مسئولان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی واحد تهران و مسئولان سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت تهران برگزار شد.
18 آبان 1395
چهارشنبه , 17 آذر 1395 ب.ظ

شما عملکرد پزشکان بهداشت و درمان صنعت نفت تهران را چگونه ارزیابی میکنید ؟

شما می توانید با تلفن گویا: 66726716  و شماره پیامک : 3000399201 و Email: info.thn@piho.org انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمائید.


 
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

غلبه بر دیابتشاخص پرستاری و بالینی
کليه حقوق اطلاعات و مطالب اين سايت متعلق به سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت مي باشد.