در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...
بیمارستان فوق تخصصی مرکزی نفت تهران به منظور انجام معاینات دوره ای میزبان مدیران ستاد وزارت نفت و ستاد سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت بود.
1 خرداد 1395
بهداشت درمان صنعت نفت تهران در راستای افزایش رضایتمندی مراجعه کنندگان خدمت جدیدی را با نام پرستاری در منزل Home Care ارائه می کند.
29 ارديبهشت 1395
دکتر علی بهزادی، رئيس بهداشت و درمان صنعت نفت تهران همزان با فرا رسيدن روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات در اين واحد حاضر شده و به همکاران روابط عمومی تبريک و شاد باش گفت.
28 ارديبهشت 1395
همزمان با فرا رسیدن روز جهانی ماما و به منظور تقدیر و تشکر از ماماهای شاغل در بیمارستان فوق تخصصی مرکزی نفت تهران، جشنی با حضور جمعی از مسئولان، پزشکان و ماماهای دلسوز و زحمتکش در این مرکز درمانی برگزار شد.
19 ارديبهشت 1395
در احکام جداگانه ای از سوی رئیس بهداشت و درمان و معاون پشتیبانی صنعت نفت تهران، رئیس جدید امورمالی و سرپرست امور پیمان های بهداشت و درمان تهران منصوب شدند.
19 ارديبهشت 1395
واحد آموزش و پژوهش بهداشت و درمان صنعت نفت تهران با همکاری دپارتمان ارولوژی بیمارستان صنعت نفت کلاس آموزشی با عنوان « همه چیز درباره پروستات » را در کانون بازنشستگان تهران برگزار نمود .
16 ارديبهشت 1395
با تصویب هیات مدیره سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و به منظور بهینه سازی ساختار این سازمان و همچنین چابک سازی سیستم های مدیریتی در سطح مراکز مختلف، مراکز بهداشت و درمان صنعت نفت البرز و قم با تهران ادغام شدند
15 ارديبهشت 1395
ساختمان اداری منطقه 3 عملیات انتقال گاز همزمان با فرا رسیدن روز جهانی بهداشت حرفه ای و با همکاری معاونت طب صنعتی بهداشت و درمان تهران به برپایی نمایشگاهی برای اشاعه و ارتقاء سطح فرهنگ ایمنی و بهداشت کار بین همکاران این مجموعه پرداخت.
14 ارديبهشت 1395
همزمان با فرا رسیدن روز جهانی کارگر در مراسمی از کارکنان خدوم و تلاشگر بیمارستان فوق تخصصی مرکزی نفت تهران تقدیر و تشکر به عمل آمد.
13 ارديبهشت 1395
همزمان با فرا رسیدن هفته سلامت، بهداشت و درمان صنعت نفت تهران با برپایی غرفه سلامت به افزایش آگاهی و اطلاع رسانی صحیح درباره بیماری دیابت در میان همکاران مدیریت اکتشاف پرداخت.
7 ارديبهشت 1395
دوشنبه , 10 خرداد 1395 ق.ظ

شما عملکرد پزشکان بهداشت و درمان صنعت نفت تهران را چگونه ارزیابی میکنید ؟

شما می توانید با تلفن گویا: 66726716  و شماره پیامک : 3000399201 و Email: info.thn@piho.org انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمائید.


 
The remote name could not be resolved: 'weather.yahooapis.com'

غلبه بر دیابتهفتمین جشنواره پژوهش و فناوری صنعت نفت
کليه حقوق اطلاعات و مطالب اين سايت متعلق به سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت مي باشد.